Cante Dreke me Yje

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
100201240
-20%
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
100201240
1,51200 Lekë
1,89000 Lekë
Kursen: 37800 Lekë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Cante Dreke me Yje
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Dimensionet(cm):24 x 21 x 14 Kutia e drekes me e perdorshme dhe e madhe ne treg

Çanta ka një dorezë dore e bërë nga materiali 25 mm.

Nga anët e çantës ka një rrip të rregullueshëm rreth 1 m të gjatë të shpatullave me material të fortë të endur prej 25 mm.

Materiali Eva u përdor për të mbrojtur produktet në brendësi të çantës nga nxehtësia në të ftohtë. Është e mbuluar me një rreshtim të veçantë të izoluar.

Në përgjithësi është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijët, mund të përdoret lehtësisht tek të rriturit. Është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijët fillor dhe më të vegjël si dhe fëmijët që studiojnë shkollën e mesme dhe të mesme.

Ju mund ta pastroni produktin me një leckë të lagur. U përdor pëlhura Turmaz.

Mund të lahet lehtësisht në lavatriçe në 30 gradë.

Features

Model (pëlhurë):
Yje

Similar Products

You may also be interested in