Baby dining chair foldable

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
07330011370000
-20%
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
07330011370000
3,99200 Lekë
4,99000 Lekë
Kursen: 99800 Lekë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Baby dining chair foldable
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Karrigia ka një dizajn të thjeshtë, modern që është sa elegant dhe funksional. Korniza e bardhë është e fortë dhe e qëndrueshme, ndërsa sedilja dhe mbështetësja rozë janë të buta dhe të rehatshme. Tabaka është gjithashtu rozë dhe është e lëvizshme për pastrim të lehtë. Karrigia ka një parzmore sigurie me pesë pika për ta mbajtur fëmijën tuaj të sigurt dhe të sigurt, edhe gjatë orëve më aktive të vakteve. Këmbët e karriges janë të rregullueshme në mënyrë që ju të gjeni lartësinë perfekte për fëmijën tuaj, pavarësisht nëse është ulur në tavolinë ose duke shijuar një meze të lehtë në divan.

Karrigia është e përshtatshme për fëmijë nga 6 muaj deri në 3 vjeç. Është e lehtë për t'u montuar dhe çmontuar, dhe sedilja dhe mbështetësja mund të hiqen për larje në makinë. Karrigia gjithashtu mund të paloset për ruajtje, duke e bërë atë ideale për hapësira të vogla.

Nëse jeni duke kërkuar për një karrige për fëmijën tuaj të parë ose për një familje në rritje, kjo karrige rozë dhe e bardhë është një opsion i shkëlqyeshëm. Është i rehatshëm, i sigurt dhe i lehtë për t'u përdorur dhe do të duket i shkëlqyeshëm në çdo dekor shtëpie.

Këtu janë disa veçori dhe përfitime shtesë të kësaj karrige:

Tabaka ka një buzë të thellë për të ndihmuar në parandalimin e derdhjeve dhe rrëmujës.
Sedilja ka një jastëk të mbushur për rehati shtesë.
Karrigia është bërë nga materiale të qëndrueshme që pastrohen lehtë.
Karrigia është e lehtë dhe e lehtë për t'u lëvizur.
Karrigia paloset për ruajtje dhe transport të lehtë.

Features

Materiale:
Plastike
Ngjyrë:
Rozë

Similar Products

You may also be interested in