Gushore e Qëndisur me Bletë

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8680761065559
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8680761065559
36000 Lekë
45000 Lekë
Kursen: 9000 Lekë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Gushore e Qëndisur me Bletë
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Ne kemi gjithçka që do t'i duhet një foshnje me ardhjen e tij. Ju mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri e gjerë produktesh, aksesorë, robdishanë ose peshqirë, peceta, doreza, çorape, produkte gjumi, gushore, batanije dhe çarcafë për të vegjlit. Të gjitha të punuara nga materiali më i mirë me një përbërje pëlhure 100% pambuk. Për të gjitha nevojat e bebit tuaj.

Features

Model (pëlhurë):
Kafshë
Ngjyrë:
E Verdhë
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Gjinia:
Unisex

Similar Products

You may also be interested in