Kemishë për Djem

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
231278020333
-47%
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
231278020333
1,50000 Lekë
2,85000 Lekë
Kursen: 1,35000 Lekë
E Verdhë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Kemishë për Djem
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Me stil dhe me cilësi të lartë! E krijuar për t'u përdorur dhe dashur për një kohë të gjatë! Ne kujdesemi për lëkurën e foshnjës dhe fëmijëve të klientëve tanë, prandaj zgjedhim pambukun e shëndetshëm dhe më të mirë (shumica e produkteve tona përdoren 100% pëlhurë kompakte pambuku e krehur) gjithashtu ne vazhdimisht parandalojmë përzierjen e materialit me ndonjë kimikat të dëmshëm . Prodhimi ynë është në përputhje me OEKO-TEX 100, normat EAC, etj

Madhësitë:

80cm /12-18 (muaj)

86cm /18-24 (muaj) – 1/2 (vjet)

92cm /24-36 (muaj) – 2/3 (vjet)

98cm /36-48 (muaj) – 3/4 (vjet)

Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Jakë:
  • Jakë e rrumbullakosur
Ngjyrë:
E Verdhë
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in