Lisharëse për fëmijë për brenda dhe jashtë

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
000650121451003
-30%
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
000650121451003
6,71300 Lekë
9,59000 Lekë
Kursen: 2,87700 Lekë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:

Description

Lisharësja është prej plastike dhe ka një sedilje të rehatshme të mbushur. Dizajni i pandas është në pjesën e përparme të lisharëses dhe përfshin fytyrën, veshët dhe putrat e pandas. Lisharësja është e varur në një kornizë metalike që është lyer me ngjyrë të bardhë.

Lisharësja është e përshtatshme për bebe nga 6 muaj deri në 3 vjeç. Ka një parzmore sigurie për ta mbajtur fëmijën të sigurt dhe një tendë për ta mbrojtur atë nga dielli dhe shiu. Lisharësja mund të përdoret brenda ose jashtë.

Këtu është një përshkrim më i detajuar i lisharëses:

• Selia e lisharëses është rozë dhe ka një dizajn panda të mbushur. 

• Sedilja ka një parzmore sigurie me tre pika rregullimi. 

• Korniza e lisharëses është prej metali dhe është e lyer me ngjyrë të bardhë. 

• Korniza ka një bazë të fortë dhe një shirit tërthor në krye për varjen e lisharëses. 

• Në përgjithësi, lisharësja është një mënyrë argëtuese dhe e sigurt për fëmijët për të luajtur dhe për t'u çlodhur. 

Është i punuar mirë dhe ka një dizajn panda të ndritshëm dhe të gëzuar.

Features

Materiale:
Iron
Ngjyrë:
Blu - Blu e lehtë

You may also be interested in