Makinë elektrike për fëmijë

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
051690021301006
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
051690021301006
17,49300 Lekë
24,99000 Lekë
Kursen: 7,49700 Lekë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Makinë elektrike për fëmijë
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

• Lloji i mjetit elektrik: Makinë

• Sedilje të mëdha komode me rripa sigurie

• E pajisur me 2 dyer

• Muzikë

• Sistem ndriçimi dhe ftohje

• Dizajn elektronik i lëkundjes

• Një buton fillon direkt në modalitetin e testimit

• Gomë komforte rezistente ndaj shpërthimit

• Mund të drejtohet me anë të telekomandës

• Mosha e përshtatshme: 2 deri në 4 vjeç, 5 deri në 7 vjeç, 8 deri në 13 vjeç

• Periudha e karikimit: 6-8 orë

• Përmasat: 100*66*52cm

• Motori: 380*2

• Fuqia: Bateria

• Rrotat: 4 copë

• Karikues: 6v1000

• Bateria: 6v45 *2

• Pesha neto: 11.15KG

• Pesha bruto: 13.75KG

Features

Materiale:
Plastike
Ngjyrë:
Rozë e lehtë

Similar Products

You may also be interested in