Trupore kanatiere për fëmije

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
MK512100969
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
MK512100969
59000 Lekë
Blue
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Trupore kanatiere për fëmije
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Udhëzimet e kujdesit: Larje në lavatrice Merrni këto kostume të buta me ngjyra të forta ose të llojllojshme me rripa të holla për foshnjat me një dizajn të lezetshëm! Këto kostume trupore ofrojnë butësi prej pelushi për gjërat bazë të përditshme, duke pasur parasysh përbërjen e tyre jashtëzakonisht të hollë 100% pambuk. E përkryer për çdo situatë për fëmijën tuaj. Përfshin një hapje në fund të butonit për ndërrim të lehtë të pelenave Bërë nga 100% pambuk i butë, me arjosje, secila kostum trupi është i butë në mënyrë që fëmija juaj të mos ndjejë sadopak shqetësim! Dizajn i bukur me kashtë flutur mbi supe; Lehtë për t'u ndryshuar - Hapet dhe mbyllet me butona metalikë; Dizajn pa mëngë, duke mbajtur të freskët gjatë verës Ju mund të vishni kostumin e trupit vetëm tek fëmija juaj kur temperaturat janë të ngrohta.

Features

Ngjyrë:
Blue

Similar Products

You may also be interested in