Çorape Me Dizanje Krishtlindjesh (Set Me 3 Palë)

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
DFNB-K022-21-B
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
DFNB-K022-21-B
450
500
Kursen: 050
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:

Description

Produktet tona janë bërë nga material 100% pambuk I butë dhe I rehatshëm për këmbët e fëmijëve tuaj. Nuk përmban kimikate të dëmshme duke pasur parasysh shëndetin e foshnjës tuaj. Ka teknika ndërkombëtare të prodhimit dhe standarde sigurie me bojëra pa Azo dhe aksesorë pa nikel.

Masat:

  • 0-6 muajsh


Features

Model (pëlhurë):
Printime
Ngjyrë:
Multi-Coloured
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Gjinia:
Unisex

Similar Products

You may also be interested in