Trupore Kadifeje Me Kapuç

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
524-1_4FFC
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
524-1_4FFC
1834
2620
Kursen: 786
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Trupore Kadifeje Me Kapuç
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur për një kohë të gjatë!

Ne kujdesemi për lëkurën e foshnjës dhe fëmijëve të klientëve tanë, prandaj zgjedhim pambukun e shëndetshëm dhe më të mirë (shumica e produkteve tona përdorin 100% pëlhurë kompakte, pambuk i krehur) gjithashtu ne vazhdimisht parandalojmë përzierjen e materialit me ndonjë kimikat të dëmshëm . Prodhimi ynë është në përputhje me OEKO-TEX 100, normat EAC, etj.

Masat:

  • 68cm /6-9 (Muajsh)
  • 74cm /9-12 (Muajsh)
  • 80cm /12-18 (Muajsh)
  • 86cm /18-24 (Muajsh) – 1/2(Vjeç)

Features

Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Model (pëlhurë):
Printime
Ngjyrë:
Kafe
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Stili:
  • Overalls
Gjinia:
Mashkull

Similar Products

You may also be interested in