Set me xhakete me 2 vija

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM0694KR_5625
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM0694KR_5625
3250
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Set me xhakete me 2 vija
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur për një kohë të gjatë. Produktet tona prodhohen pa përdorimin e kimikateve të dëmshme për mjedisin në një proces prodhimi që kursen energji dhe me efikasitet ndaj ujit.

Komplete veshjesh për djem në stile të ndryshme me materiale xhinse dhe pambuku. Xhaketa përbëhet nga një jakë e vogël, kopsa metalike, xhepa në pjesën e përparme dhe mëngë të shkurtra të kombinuara me xhinse pambuku. Përmbajtja e pambukut riciklohet pjesërisht – kujdesuni për të, riparoni dhe ricikloni.


Çdo madhësi produkti përbëhet nga një set me 3 pjesë.

Grupmoshat:

  • 1 - 4 ( Vjeç )

Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia:
  • E gjatë
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të shkurtra
Jakë:
  • Jakë e kthyer
Model (pëlhurë):
Me vija
Ngjyrë:
E Kuqe
Përbërja e pëlhurës:
  • Xhins
Stili:
  • Me kopsa
  • Xhaketë
  • Xhins
Gjinia:
Mashkull

Similar Products

You may also be interested in