Set xhinsi me printim California

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM0143GZ
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM0143GZ
3250
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Set xhinsi me printim California
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur për një kohë të gjatë. Produktet tona prodhohen pa përdorimin e kimikateve të dëmshme për mjedisin në një proces prodhimi që kursen energji dhe me efikasitet ndaj ujit.

Komplete veshjesh për djem në stile të ndryshme me materiale xhinse dhe pambuku. Xhaketa është e punuar me zinxhir dhe xhep me printim California përpara, dhe mëngë të shkurtra të kombinuara me xhinse.  Përmbajtja e pambukut riciklohet pjesërisht – kujdesuni për të, riparoni dhe ricikloni.

Çdo madhësi produkti përbëhet nga një set me 2 pjesë.

Grupmoshat:

  • 1 - 4 ( Vjeç )

Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia:
  • E gjatë
Gjatësia e mëngës:
  • 3/4 Mëngë
Model (pëlhurë):
Printime
Ngjyrë:
Jeshile
Përbërja e pëlhurës:
  • Xhins
  • Pambuk
Stili:
  • Me kapuç
  • Me zinxhir
  • Xhaketë
  • Xhins
Gjinia:
Mashkull

Similar Products

You may also be interested in