Kostum me paliçeta

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM4730IX_288F
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM4730IX_288F
495
990
Kursen: 495
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Kostum me paliçeta
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur për një kohë të gjatë. Produktet tona prodhohen pa përdorimin e kimikateve të dëmshme për mjedisin në një proces prodhimi që kursen energji dhe me efikasitet ndaj ujit.

Komplete veshjesh për djem në stile të ndryshme me materiale xhinse dhe pambuku. Kostum me paliçeta që përfshin këmishë të bardhë dhe xhinse të shkurtra të disponueshe në tre ngjyra. Përmbajtja e pambukut riciklohet pjesërisht – kujdesuni për të, riparoni dhe ricikloni.

Çdo madhësi produkti përbëhet nga një set me 2 pjesë.

Grupmoshat:

  • 6 - 18 ( Muajsh )

Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia:
  • I shkurtër
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të shkurtra
Jakë:
  • Jakë e kthyer poshtë
Model (pëlhurë):
Pa model
Ngjyrë:
Blu e theksuar e errët
Përbërja e pëlhurës:
  • Xhins
  • Pambuk
Stili:
  • Paliçeta
Gjinia:
Mashkull

Similar Products

You may also be interested in