Bluzë me Gjurmë Kafshësh

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8102-2
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8102-2
1176
1680
Kursen: 504
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Bluzë me Gjurmë Kafshësh
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur dhe dashur për një kohë të gjatë!

Ne kujdesemi për lëkurën e foshnjës dhe fëmijëve të klientëve tanë, prandaj zgjedhim pambukun e shëndetshëm dhe më të mirë (shumica e produkteve tona përdoren 100% pëlhurë kompakte pambuku e krehur) gjithashtu ne vazhdimisht parandalojmë përzierjen e materialit me ndonjë kimikat të dëmshëm . Prodhimi ynë është në përputhje me OEKO-TEX 100, normat EAC, etj.

 

Grupmoshat:

80cm /12-18 (Muajsh)

86cm /18-24 (Muajsh) – 1/2(Vjeç)

92cm /24-36 (Muajsh) – 2/3(Vjeç)

98cm /36-48 (Muajsh) – 3/4(Vjeç)

Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia:
  • E gjatë
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Model (pëlhurë):
Kafshë
Ngjyrë:
Boqiell
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Gjinia:
Mashkull

Similar Products

You may also be interested in