Pulovër Me Kapuç Me Kuadrata

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8027-2_90F2
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8027-2_90F2
1854
2060
Kursen: 206
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Pulovër Me Kapuç Me Kuadrata
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur për një kohë të gjatë!

Ne kujdesemi për lëkurën e foshnjës dhe fëmijëve të klientëve tanë, prandaj zgjedhim pambukun e shëndetshëm dhe më të mirë (shumica e produkteve tona përdorin 100% pëlhurë kompakte, pambuk i krehur) gjithashtu ne vazhdimisht parandalojmë përzierjen e materialit me ndonjë kimikat të dëmshëm . Prodhimi ynë është në përputhje me OEKO-TEX 100, normat EAC, etj.

Masat:

  • 86cm /18-24 (Muajsh) – 1/2(Vjeç)
  • 92cm /24-36 (Muajsh) – 2/3(Vjeç) 
  •  98cm /36-48 (Muajsh) – 3/4(Vjeç) 
  •  104cm / 48-60 (Muajsh) – 4/5 (Vjeç)

Features

Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Model (pëlhurë):
Dizajn katror
Ngjyrë:
Blue
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Stili:
  • Hoodie
Gjinia:
Mashkull

Similar Products

You may also be interested in