Trupore me zinxhir me kokë arushi

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
542-1_A809
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
542-1_A809
1988
2840
Kursen: 852
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Trupore me zinxhir me kokë arushi
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur dhe dashur për një kohë të gjatë!

Ne kujdesemi për lëkurën e foshnjës dhe fëmijëve të klientëve tanë, prandaj zgjedhim pambukun e shëndetshëm dhe më të mirë (shumica e produkteve tona përdoren 100% pëlhurë kompakte pambuku e krehur) gjithashtu ne vazhdimisht parandalojmë përzierjen e materialit me ndonjë kimikat të dëmshëm . Prodhimi ynë është në përputhje me OEKO-TEX 100, normat EAC, etj.

Madhësitë:
68cm /6-9 (muaj)
74cm /9-12 (muaj)
80cm /12-18 (muaj)
86cm /18-24 (muaj) – 1/2 (vjet)

Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Jakë:
  • Jakë e rrumbullakosur
Model (pëlhurë):
Pa model
Ngjyrë:
Beige
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Gjinia:
Unisex

Similar Products

You may also be interested in