Veshja e Daisy Festival 5-8 Vjeç

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM6006JE_86C7
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM6006JE_86C7
645
1290
Kursen: 645
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Veshja e Daisy Festival 5-8 Vjeç
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Produktet tona janë bërë nga pëlhura pambuku që nuk përmbajnë substanca kancerogjene që i kushtojnë rëndësi të madhe lëkurës së foshnjave tona dhe nuk shkaktojnë reaksione alergjike.

Disa nga përfitimet kryesore të pambukut janë aftësia e tij për t'u zbutur me kalimin e kohës duke mbetur i qëndrueshëm. Pambuku me cilësi të lartë është në mënyrë të pashmangshme më i butë dhe ka veti të mira izoluese. Vlerësohet për aftësinë e tij për të ruajtur freskinë në muajt e verës dhe për të ruajtur ngrohtësinë në mot të ftohtë. Përveç kësaj, është gjithashtu më miqësor ndaj mjedisit. Është gjithashtu anti-alergjik, që do të thotë se është i mirë për njerëzit që vuajnë nga alergjitë, për shembull, astma. Pambuku gjithashtu ka një thithje të madhe lagështie për djersën ose ujin, kur larja nuk prish fibrat.

Grupmoshat:

  • 104 cm / 48- 60  ( Muajsh ) -  4 / 5 ( Vjeç )
  • 110 cm / 60 - 70   ( Muajsh ) -5 / 6 (Vjeç  )
  • 116 cm / 72 - 84   (Muajsh ) -6 / 7 ( Vjeç  ) 
  • 122 cm / 84 - 96  ( Muajsh ) -7 / 8 ( Vjeç )

Features

Gjatësia:
  • I shkurtër
Gjatësia e mëngës:
  • Pa mëngë
Model (pëlhurë):
Lule
Ngjyrë:
Shumëngjyrëshe
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Përshtatet:
  • Përshtatje e rregullt
Stili:
  • Me dizenjo
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in