Fustan Me Lule

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
3035_C744
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
3035_C744
3141
3490
Kursen: 349
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Fustan Me Lule
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Produktet tona janë bërë nga pëlhura organike pambuku që nuk përmbajnë substanca kancerogjene që i kushtojnë rëndësi të madhe lëkurës së foshnjave tona dhe nuk shkaktojnë reaksione alergjike. Disa nga përfitimet kryesore të pambukut organik janë aftësia e tij për t'u zbutur me kalimin e kohës duke mbetur i qëndrueshëm. Pambuku me cilësi të lartë është në mënyrë të pashmangshme më i butë dhe ka veti të mira izoluese. Vlerësohet për aftësinë e tij për të ruajtur freskinë në muajt e verës dhe për të ruajtur ngrohtësinë në mot të ftohtë. Përveç kësaj, është gjithashtu më miqësor ndaj mjedisit. Është gjithashtu anti-alergjik, që do të thotë se është i mirë për njerëzit që vuajnë nga alergjitë, për shembull, astma. Pambuku organik gjithashtu ka një thithje të madhe lagështie për djersën ose ujin, kur larja nuk prish fibrat

Permasat e fustanit:

  •          0 - 3 ( Muajsh )
  •          3 - 6 (Muajsh )
  •          6 - 9 ( Muajsh )
  •          9- 12 ( Muajsh )


Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Jakë:
  • Jakë e rrumbullakosur
Model (pëlhurë):
Lule
Ngjyrë:
Portokalli e hapur
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk Organik
Stili:
  • Me dizenjo
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in