Fustan me lule me ngjyra 1-4 Vjeç

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM3518MN
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM3518MN
900
1250
Kursen: 350
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Fustan me lule me ngjyra 1-4 Vjeç
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Produktet tona janë bërë nga pëlhura pambuku që nuk përmbajnë substanca kancerogjene që i kushtojnë rëndësi të madhe lëkurës së foshnjave tona dhe nuk shkaktojnë reaksione alergjike.

Disa nga përfitimet kryesore të pambukut janë aftësia e tij për t'u zbutur me kalimin e kohës duke mbetur i qëndrueshëm. Pambuku me cilësi të lartë është në mënyrë të pashmangshme më i butë dhe ka veti të mira izoluese. Vlerësohet për aftësinë e tij për të ruajtur freskinë në muajt e verës dhe për të ruajtur ngrohtësinë në mot të ftohtë. Përveç kësaj, është gjithashtu më miqësor ndaj mjedisit. Është gjithashtu anti-alergjik, që do të thotë se është i mirë për njerëzit që vuajnë nga alergjitë, për shembull, astma. Pambuku gjithashtu ka një thithje të madhe lagështie për djersën ose ujin, kur larja nuk prish fibrat.

Grupmoshat:

  • 80cm /12-18 (Muajsh)
  • 86cm /18-24 (Muajsh) – 2/3(Vjeç)
  • 98cm /36-48 (Muajsh) – 3/4(Vjeç)

Features

Gjatësia:
  • I shkurtër
Gjatësia e mëngës:
  • Pa mëngë
Model (pëlhurë):
Lule
Ngjyrë:
E Kaltër
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Përshtatet:
  • Përshtatje e rregullt
Stili:
  • Me dizenjo
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in