Fustanë Me Fjongo Dhe Kuadratë

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2041-1
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2041-1
1470
2100
Kursen: 630
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Fustanë Me Fjongo Dhe Kuadratë
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur dhe dashur për një kohë të gjatë!

  • Ne kujdesemi për lëkurën e foshnjave dhe fëmijëve të klientëve tanë, ndaj zgjedhim pambukun më cilësor dhe të shëndetshëm (shumica e produkteve tona përdorin pëlhurë pambuku 100% kompakt të krehur) dhe gjithashtu parandalojmë vazhdimisht përzierjen e materialit me kimikate të dëmshme. Prodhimi ynë është në përputhje me standardet OEKO-TEX 100, EAC, etj. 

Madhësitë:

  • 68 cm/6-9 (Muaj)
  • 80 cm / 12-18 (Muaj)
  • 86 cm / 18-24 (Muaj) – 1/2 (Vjet)

Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Jakë:
  • Jakë e rrumbullakosur
Model (pëlhurë):
Me damë
Ngjyrë:
e Zezë
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Stili:
  • T-shirt Dress
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in