Kostum me Qëndisje

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2031-8
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2031-8
2170
4340
Kursen: 2170
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Kostum me Qëndisje
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur dhe dashur për një kohë të gjatë!

Ne kujdesemi për lëkurën e foshnjës dhe fëmijëve të klientëve tanë, prandaj zgjedhim pambukun e shëndetshëm dhe më të mirë (shumica e produkteve tona përdoren 100% pëlhurë kompakte pambuku e krehur) gjithashtu ne vazhdimisht parandalojmë përzierjen e materialit me ndonjë kimikat të dëmshëm . Prodhimi ynë është në përputhje me OEKO-TEX 100, normat EAC, etj.

Madhësitë:

  • 104cm / 48-60 (Muajsh) – 4/5 (Vjeç)
  • 110cm / 60-72 (Muajsh) – 5/6 (Vjeç)
  • 116cm / 72-84 (Muajsh) – 6/7 (Vjeç) 
  • 122cm / 84-96 (Muajsh) – 7/8 (Vjeç)


Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia:
  • E gjatë
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Model (pëlhurë):
Printime me tekst
Ngjyrë:
e Zezë
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Stili:
  • Hoodie
  • Sportive
Gjinia:
Unisex

Similar Products

You may also be interested in