Kostum Me Qëndisje

I padisponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
627-2
I padisponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
627-2
1736
2480
Kursen: 744
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Kostum Me Qëndisje
I padisponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur për një kohë të gjatë!

Ne kujdesemi për lëkurën e foshnjës dhe fëmijëve të klientëve tanë, prandaj zgjedhim pambukun e shëndetshëm dhe më të mirë (shumica e produkteve tona përdorin 100% pëlhurë kompakte, pambuk i krehur) gjithashtu ne vazhdimisht parandalojmë përzierjen e materialit me ndonjë kimikat të dëmshëm . Prodhimi ynë është në përputhje me OEKO-TEX 100, normat EAC, etj.

Masat:

  • 68cm /6-9 (Muajsh)
  • 74cm /9-12 (Muajsh)
  • 80cm /12-18 (Muajsh)
  • 86cm /18-24 (Muajsh) – 1/2(Vjeç)

Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia:
  • E gjatë
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Jakë:
  • Jakë e rrumbullakosur
Model (pëlhurë):
Lepur
Ngjyrë:
E Kuqe
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Stili:
  • Me dizenjo
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in