Bluzë e Qëndisur me Zemër

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2068-1
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2068-1
1246
1780
Kursen: 534
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Bluzë e Qëndisur me Zemër
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur dhe dashur për një kohë të gjatë!

Ne kujdesemi për lëkurën e foshnjës dhe fëmijëve të klientëve tanë, prandaj zgjedhim pambukun e shëndetshëm dhe më të mirë (shumica e produkteve tona përdoren 100% pëlhurë kompakte pambuku e krehur) gjithashtu ne vazhdimisht parandalojmë përzierjen e materialit me ndonjë kimikat të dëmshëm . Prodhimi ynë është në përputhje me OEKO-TEX 100, normat EAC, etj.

Madhësitë:

  • 68 cm / 6 – 9 (Muaj)
  • 74 cm / 9 – 12 (Muaj)
  • 80cm /12-18 (Muaj)
  • 86cm /18-24 (Muaj) – 1/2 (Vjeç)


Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Model (pëlhurë):
Zemër
Ngjyrë:
Kafe
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Stili:
  • Sweatshirt
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in