Bluzë e Printuar me Zemër

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2082-2
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2082-2
1274
1820
Kursen: 546
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Bluzë e Printuar me Zemër
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur dhe dashur për një kohë të gjatë!

Ne kujdesemi për lëkurën e foshnjës dhe fëmijëve të klientëve tanë, prandaj zgjedhim pambukun e shëndetshëm dhe më të mirë (shumica e produkteve tona përdoren 100% pëlhurë kompakte pambuku e krehur) gjithashtu ne vazhdimisht parandalojmë përzierjen e materialit me ndonjë kimikat të dëmshëm . Prodhimi ynë është në përputhje me OEKO-TEX 100, normat EAC, etj.

Madhësitë:

80cm /12-18 (Muaj)
86cm /18-24 (Muaj) – 1/2 (Vjeç)
92cm /24-36 (Muaj) – 2/3 (Vjeç)
98cm /36-48 (Muaj) – 3/4 (Vjeç)


Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Model (pëlhurë):
Zemër
Ngjyrë:
Jeshile
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Stili:
  • Sweatshirt
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in