Bluzë Me Lule Dhe Kuadratë

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2089-3
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2089-3
1414
2020
Kursen: 606
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Bluzë Me Lule Dhe Kuadratë
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur dhe dashur për një kohë të gjatë!

Ne kujdesemi për lëkurën e foshnjave dhe fëmijëve të klientëve tanë, ndaj zgjedhim pambukun më cilësor dhe të shëndetshëm (shumica e produkteve tona përdorin pëlhurë pambuku 100% kompakt të krehur) dhe gjithashtu parandalojmë vazhdimisht përzierjen e materialit me kimikate të dëmshme. Prodhimi ynë është në përputhje me standardet OEKO-TEX 100, EAC, etj.

Madhësitë:

  • 110 cm / 60-72 (Muaj) - 5/6 (Vjet)
  • 116 cm / 72-84 (Muaj) – 6/7 (Vjet)
  • 122 cm / 84-96 (Muaj) – 7/8 (Vjet)
  • 128 cm / 96-108 (Muaj) – 8/9 (Vjet)

Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Jakë:
  • Jakë e rrumbullakosur
Ngjyrë:
e Zezë
Stili:
  • Me dizenjo
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in