Bluzë me Mëngë të Endura

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2029-3_C5C4
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2029-3_C5C4
1568
2240
Kursen: 672
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Bluzë me Mëngë të Endura
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur dhe dashur për një kohë të gjatë!

Ne kujdesemi për lëkurën e foshnjës dhe fëmijëve të klientëve tanë, prandaj zgjedhim pambukun e shëndetshëm dhe më të mirë (shumica e produkteve tona përdoren 100% pëlhurë kompakte pambuku e krehur) gjithashtu ne vazhdimisht parandalojmë përzierjen e materialit me ndonjë kimikat të dëmshëm . Prodhimi ynë është në përputhje me OEKO-TEX 100, normat EAC, etj.

Madhësitë:

104cm / 48-60 (Muajsh) – 4/5 (Vjeç)
110cm / 60-72 (Muajsh) – 5/6 (Vjeç)
116cm / 72-84 (Muajsh) – 6/7 (Vjeç)
122cm / 84-96 (Muajsh) – 7/8 (Vjeç)


Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Model (pëlhurë):
Pa model
Ngjyrë:
E Kuqe
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Stili:
  • Sweater Vest
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in