Bluzë me shkronja transparente

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2117-3
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2117-3
1834
2620
Kursen: 786
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Bluzë me shkronja transparente
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur dhe dashur për një kohë të gjatë!

Ne kujdesemi për lëkurën e foshnjës dhe fëmijëve të klientëve tanë, prandaj zgjedhim pambukun e shëndetshëm dhe më të mirë (shumica e produkteve tona përdoren 100% pëlhurë kompakte pambuku e krehur) gjithashtu ne vazhdimisht parandalojmë përzierjen e materialit me ndonjë kimikat të dëmshëm . Prodhimi ynë është në përputhje me OEKO-TEX 100, normat EAC, etj.

Madhësitë:

110 cm / 60-72 (muaj) – 5/6 (vjet)
116 cm / 72-84 (muaj) – 6/7 (vjet)
122 cm / 84-96 (muaj) – 7/8 (vjet)
128 cm / 96-108 (muaj) – 8/9 (vjet)

Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Jakë:
  • Jakë e rrumbullakosur
Model (pëlhurë):
Printime me tekst
Ngjyrë:
Rozë
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in