Fustan Badi Me Dantell Me Pala

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2051_6DF0
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
2051_6DF0
2241
2490
Kursen: 249
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Fustan Badi Me Dantell Me Pala
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Produktet tona janë bërë nga pëlhura organike pambuku që nuk përmbajnë substanca kancerogjene, duke i kushtuar një rëndësi të madhe lëkurës së foshnjave tona dhe nuk shkaktojnë reaksione alergjike.Disa nga përfitimet kryesore të pambukut organik janë aftësia e tij për t'u zbutur me kalimin e kohës, duke mbetur i qëndrueshëm. Pambuku me cilësi të lartë është në mënyrë të pashmangshme më i butë dhe ka veti të mira izoluese. Vlerësohet për aftësinë e tij për të ruajtur freskinë në muajt e verës dhe për të ruajtur ngrohtësinë në mot të ftohtë. Përveç kësaj, është gjithashtu më miqësor ndaj mjedisit. Është gjithashtu anti-alergjik, që do të thotë se është i mirë për njerëzit që vuajnë nga alergjitë, për shembull, astma. Pambuku organik gjithashtu përthith sasi të madhe lagështie, djersën ose ujin. Larja nuk prish fibrat.

Masat për të sapolindur:

  • 0 - 3 ( Muaj )
  • 3 - 6 (Muaj)

Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Model (pëlhurë):
Dantell
Ngjyrë:
Rozë
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk Organik
Stili:
  • Dantellë
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in