Dyshek portativ për fëmijë me rrjetë

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
A368010511001
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
A368010511001
4,63200 Lekë
5,79000 Lekë
Kursen: 1,15800 Lekë
Gri
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Dyshek portativ për fëmijë me rrjetë
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Përshkrimi

Cfare eshte dysheku portativ ?

Si u krijua dysheku portativ ?

Dysheku portative për krevat fëmijësh siguron një gjumë të sigurt për fëmijën tuaj. Dysheku është krijuar dhe projektuar në bashkëpunim me një nënë që praktikonte të flinte me fëmijën e saj. Ai u krijua për të siguruar gjumë të pashqetësuar dhe të sigurt. Foshnja ka hapësirën e vet të mbrojtur, e cila redukton rrezikun e rënies ose shtrirjes së foshnjës. Me formën e saj, ajo gjithashtu ka për detyrë të krijojë një ndjenjë sigurie, të ngjashme me atë të një nëne në bark. Ofron një ndjenjë më të thellë sigurie dhe qasje më të afërt me fëmijën tuaj, ndërsa i mbyll plotësisht ata me një kombinim të mureve të forta dhe paneleve fleksibël të barrierës së ajrit, duke rritur sigurinë aty ku nevojitet më shumë. Një dyshek i rehatshëm me një gjatësi të zgjatur ofron shumë hapësirë, ndërsa veçoritë shtesë si drita dhe zëri ofrojnë një përvojë të këndshme gjumi. Do ta vlerësoni në shtëpi dhe në udhëtime, ku foshnja do të ndihet si në shtëpi edhe në një mjedis të panjohur. Foshnja vendoset në shpinë dhe kështu zvogëlohet rreziku i rrokullisjes në bark. Mbulesa prej rrjete ndihmon për qarkullimin dhe frymëmarrjen më të mirë të ajrit. Qershia mbi tortë është trajtimi i thjeshtë, kur palosni dyshekun tuaj në një çantë elegante. Bashke me dyshekun tuaj vjen nje paisje e vogel qe ka si funksion nje drite dhe muzike sic jane dhe zhurmat e bardha.

Nga se perbehet dysheku portativ ? 

  • 100 % pambuk
  • material cilësor
  • jastëk rehati

Karakteristika  per dyshekut:

  • Madhësia e dyshekut: 85*41*45cm
  • Rekomandohet nga 15 - 18 KG

 

Karakteristikat

Materiale:
Fabric
Ngjyrë:
Gri

Produkte të Ngjashme nga Shitësi

Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar në