Tualeti për fëmijë

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
MK14330106
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
MK14330106
1,69000 Lekë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Tualeti për fëmijë
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

I përshtatshëm për fëmijët nga 1 deri në 7 vjeç, ky dizajn i ndihmon fëmijët e vegjël të ngrihen e të zbresin në të me besim dhe të ndihen të sigurt, rehat dhe të relaksuar kur ulen.
E bërë nga plastika PP jo toksike, miqësore me mjedisin me cilësi të lartë, ajo nuk do të gërvishtet apo deformohet. Fëmija juaj do të shijojë rehatinë e sjellë nga sedilja e butë .
Dizajni i rehatshëm dhe i qëndrueshëm, dizajni i jastëkut të këmbës që nuk rrëshqet në fund, kthesa e lakuar, dorezat anësore dhe mbështetësja e lartë e palosshme e shpinës mund t'i ndihmojnë fëmijët të ndihen të sigurt.
E lëvizshme me një copë e lehtë për t'u pastruar, uturaku nuk i ndot duart tuaja dhe dizajni i sipërfaqes së lëmuar e bën punën e pastrimit të lehtë dhe shmang sikletin e prekjes së papastërtive.
Materiali i trashë dhe praktik + dizajni i kolonës, kapaciteti i fortë mbajtës, 6 këmbë mbajtëse, të qëndrueshme dhe jo përmbysëse, mund të sigurojnë qëndrueshmëri.

Features

Ngjyrë:
E Verdhë

Similar Products

You may also be interested in