Kominoshe me kapuç e thurur për bebe

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
MK729800936
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
MK729800936
1,74300 Lekë
2,49000 Lekë
Kursen: 74700 Lekë
Bojeqielli
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Kominoshe me kapuç e thurur për bebe
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Përshkrimi

Materiali: Spandex / Pambuk Gjinia: Unisex Lloji i pëlhurës: Punuar me thurje Lloji i produktit: Kominoshe Sezoni: Dimër Lloji i mbylljes: Me pulla Gjatësia e mëngës (cm): E plotë Grupmosha: Foshnjat dhe Fëmijët

Karakteristikat

Ngjyrë:
Bojeqielli

Produkte të Ngjashme nga Shitësi

Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar në