Bluzë Me Kopsa Dhe Tuta Të Shkurtra Për Djem (Set Me 2 Pjesë)

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8681255926158
-60%
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8681255926158
3,18000 Lekë
7,95000 Lekë
Kursen: 4,77000 Lekë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:

Description

Një nga markat më të njohura në mbarë botën vjen ekskluzivisht si pjesë e koleksionit Marco Kids. U.S. Polo Assn. tani është një nga markat kryesore të stilit të jetesës së stilistëve në botë. Shtoni një stil klasik amerikan në veshjet tuaja me koleksionin U.S Polo Assn. Eksploroni përzgjedhjen tonë të bluzave polo, pantallonave dhe veshjeve sportive të përditshme. Cilësia më e mirë, Çmimi më i mirë!

Masat:

104cm / 48-60(Muajsh) / 4-5(Vjeç)

110cm / 60-72(Muajsh) / 5-6(Vjeç)

116cm / 72-84(Muajsh) / 6-7(Vjeç)

122cm / 84-96(Muajsh) / 7-8(Vjeç)

Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të shkurtra
Jakë:
  • Henley Collar
Model (pëlhurë):
Me vija
Ngjyrë:
Krem
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Stili:
  • Me kopsa
Gjinia:
Mashkull

Similar Products

You may also be interested in