Bluzë me Mëngë të Gjata dhe Tuta (Set me dy pjesë)

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8681255955585
-60%
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8681255955585
3,82000 Lekë
9,55000 Lekë
Kursen: 5,73000 Lekë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:

Description

Një nga markat më të njohura në mbarë botën vjen ekskluzivisht si pjesë e koleksionit Marco Kids. Polo Assn e SHBA. tani është një nga markat kryesore të stilit të jetesës së stilistëve në botë. Shtoni një stil klasik amerikan në veshjet tuaja me U.S Polo Assn. mbledhjes. Eksploroni përzgjedhjen tonë të bluzave polo preppy, pantallonave dhe veshjeve sportive të rastësishme. Cilësia më e mirë, Çmimi më i mirë!

Madhësitë:

  • 3-6(Muajsh)
  • 6-9(Muajsh)
  • 9-12(Muajsh)
  • 12-18(Muajsh)
  • 18-24(Muajsh)


Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Model (pëlhurë):
Printime me tekst
Ngjyrë:
Krem
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Gjinia:
Mashkull

Similar Products

You may also be interested in