Tricycle with light and music

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
06530004330204
-20%
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
06530004330204
5,03200 Lekë
6,29000 Lekë
Kursen: 1,25800 Lekë
E Verdhë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Tricycle with light and music
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Gati për të hipur 100% i montuar. Mosha e rekomanduar: 2-4 vjeç. Kjo biçikletë me tri rrota ofron kohën e përsosur argëtuese për të vegjlit tuaj dhe e bën kohën e tyre të lojës të mbushur me argëtim me këtë dizajn që shoqëron fëmijën nga 2 vjeç deri në 4 vjeç. Ergonomike dhe qetësuese, kjo biçikletë me tri rrota ofron siguri, rehati dhe ndihmon fëmijën tuaj të ketë një kohë të mirë loje. Ajo vjen gjithashtu me mbështetëse këmbësh, muzikë, USB, Bluetooth për të shtuar dhuntinë shtesë që fëmija juaj do ta pëlqejë. Kjo biçikletë me tri rrota është e pajisur me rrota EVA (gome) dhe një dorezë shtytëse për ta bërë triçikletën komode dhe të sigurt. 

Specifikat: 

• Materiali: Plastike 

• Gjatësia e produktit: 60 cm 

• Pesha e produktit: 5.2 kg 

• Lartësia e produktit: 80 cm 

• Gjerësia/Thellësia e produktit: 49 cm 

• Departamenti: Unisex 

• Numri i Modelit: LB 6530

Features

Materiale:
Plastike
Ngjyrë:
E Verdhë

Similar Products

You may also be interested in