Bluzë Dhe Tuta Të Shkurtra Me Lepurushin Lola (Set Me 2 Pjesë)

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8681255983960
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8681255983960
2,82000 Lekë
7,05000 Lekë
Kursen: 4,23000 Lekë
Blue
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:

Description

Një nga markat më të njohura në mbarë botën vjen ekskluzivisht si pjesë e koleksionit Marco Kids. U.S. Polo Assn. tani është një nga markat kryesore të stilit të jetesës së stilistëve në botë. Shtoni një stil klasik amerikan në veshjet tuaja me koleksionin U.S Polo Assn. Eksploroni përzgjedhjen tonë të bluzave polo, pantallonave dhe veshjeve sportive të përditshme. Cilësia më e mirë, Çmimi më i mirë!

Masat:

98cm / 36-48(Muajsh) / 3-4(Vjeç)

104cm / 48-60(Muajsh) / 4-5(Vjeç)

110cm / 60-72(Muajsh) / 5-6(Vjeç)

116cm / 72-84(Muajsh) / 6-7(Vjeç)

122cm / 84-96(Muajsh) / 7-8(Vjeç)

Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • 3/4 Mëngë
Ngjyrë:
Blue
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Stili:
  • Me dizenjo
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in