Bluzë me Mëngë të Shkurtra dhe Tuta të Shkurtra për Vajza (Set me dy pjesë)

I padisponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8681255954328
-60%
I padisponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8681255954328
3,31600 Lekë
8,29000 Lekë
Kursen: 4,97400 Lekë
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:

Description

Një nga markat më të njohura në mbarë botën vjen ekskluzivisht si pjesë e koleksionit Marco Kids. Polo Assn e SHBA. tani është një nga markat kryesore të stilit të jetesës së stilistëve në botë. Shtoni një stil klasik amerikan në veshjet tuaja me U.S Polo Assn. mbledhjes. Eksploroni përzgjedhjen tonë të bluzave polo preppy, pantallonave dhe veshjeve sportive të rastësishme. Cilësia më e mirë, Çmimi më i mirë!

Madhësitë:

  • 48-60(Muajsh)-4/5(Vjeç)
  • 60-72(Muajsh)-5/6(Vjeç)
  • 72-84(Muajsh)-6/7(Vjeç)
  • 84-96(Muajsh)-7/8(Vjeç)


Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të shkurtra
Model (pëlhurë):
Printime me tekst
Ngjyrë:
Rozë
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in