Karrocë me dizajn të ri për bebe

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
000210051211003
-20%
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
000210051211003
16,55200 Lekë
20,69000 Lekë
Kursen: 4,13800 Lekë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Karrocë me dizajn të ri për bebe
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Përshkrimi: 

• Emri i markës: Karrocë për fëmijë me cilësi të mirë 

• Materiali: liri 

• Materiali i kornizës: Aliazh alumini 

• Mbajtëse: 15 kg 

• Grupmosha: 0-3 vjeç

 • Certifikimi: SQ 

• Veçori: Qëllimi me shumë funksione

• Lehtë për t'u përdorur dhe i lehtë

• E qëndrueshme dhe kundër goditjes

• Implementimi në dy drejtime 

• Vjen me rripin e sigurimit me 5 kyçje dhe frenë sigurie

• Me shportë të madhe magazinimi dhe mbajtëse shishe

• I palosshëm dhe i lehtë për ruajtje

Features

Materiale:
Stainless Steel
Ngjyrë:
Blu

Similar Products

You may also be interested in