Xhaketë me figura per djem

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
MK464780304
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
MK464780304
1,49000 Lekë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Xhaketë me figura per djem
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Xhaketë shumëngjyrëshe për djem, fëmija juaj mund ta veshë atë çdo ditë. Materiali poliestër rezistent ndaj ujit i jep fëmijës tuaj mbrojtje, i mban djemtë e vegjël të ngrohtë dhe të thatë.
Pallto shiu e papërshkueshme nga uji për djem me kapuç që nuk shkëputet dhe astar i hollë, përshtatje e mirë dhe peshë e lehtë. Dy xhepa të pjerrët, me zinxhir të plotë me manshetë dhe buzë elastike, e lehtë për t'u veshur ose hequr.
Materiali: Poliestër
Mbërthimi: Zinxhir
I papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga era, i butë. Është i përshtatshëm për ditë me erë, shi dhe të ftohtë në pranverë, vjeshtë dhe fillim të dimrit.
Era e lehtë e rastësishme mund të paketohet kudo. Ai është i përshtatshëm për një ditë me shi, kampe, shëtitje dhe sporte. Gjithashtu është i mirë për veshje të përditshme dhe në shkollë.
Xhaketa me figura për djem do ta bënte një xhaketë të adhurueshme pranverore dhe vjeshte. e pershtatshme per femije 2-8 vjec. Dhurata perfekte për ditëlindje, Halloween dhe Krishtlindje.

Features

Ngjyrë:
Blu e Errët

Similar Products

You may also be interested in