Fustan me Jakë Rrumbullake dhe Fjongo

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
64242091218
-22%
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
64242091218
1,00000 Lekë
1,29000 Lekë
Kursen: 29000 Lekë
E Zezë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Fustan me Jakë Rrumbullake dhe Fjongo
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

E krijuar për t'u përdorur dhe dashur për një kohë të gjatë!

Ne kujdesemi për lëkurën e foshnjës dhe fëmijëve të klientëve tanë, prandaj zgjedhim pambukun e shëndetshëm dhe më të mirë (shumica e produkteve tona përdoren 100% pëlhurë kompakte pambuku e krehur) gjithashtu ne vazhdimisht parandalojmë përzierjen e materialit me ndonjë kimikat të dëmshëm . Prodhimi ynë është në përputhje me OEKO-TEX 100, normat EAC, etj.

Madhësitë:

  • 68 cm / 6 – 9 (Muaj)
  • 74 cm / 9 – 12 (Muaj)
  • 80cm /12-18 (Muaj)
  • 86cm /18-24 (Muaj) – 1/2 (Vjeç)

Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Jakë:
  • Kolarë e Piter Pan
Ngjyrë:
E Zezë
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Stili:
  • Me dizenjo
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in