Fustan me Mëngë të Shkurtra për Vajza

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8681255954489
-60%
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8681255954489
2,42000 Lekë
6,05000 Lekë
Kursen: 3,63000 Lekë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
+
Fustan me Mëngë të Shkurtra për Vajza
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Një nga markat më të njohura në mbarë botën vjen ekskluzivisht si pjesë e koleksionit Marco Kids. Polo Assn e SHBA. tani është një nga markat kryesore të stilit të jetesës së stilistëve në botë. Shtoni një stil klasik amerikan në veshjet tuaja me U.S Polo Assn. mbledhjes. Eksploroni përzgjedhjen tonë të bluzave polo preppy, pantallonave dhe veshjeve sportive të rastësishme. Cilësia më e mirë, Çmimi më i mirë!

Madhësitë:

  • 48-60(Muajsh)-4/5(Vjeç)
  • 60-72(Muajsh)-5/6(Vjeç)
  • 72-84(Muajsh)-6/7(Vjeç)
  • 84-96(Muajsh)-7/8(Vjeç)
  • 96-108(Muajsh)-8/9(Vjeç)


Features

Dekolte:
  • Jakë e rrumbullakët
Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të shkurtra
Ngjyrë:
Rozë
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Stili:
  • Shirt Dress
Gjinia:
Femër

Similar Products

You may also be interested in