Bluzë me Mëngë të Shkurtra & Tuta për Djem (Set me 2 Pjesë)

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8681255956292
-60%
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
8681255956292
3,47600 Lekë
8,69000 Lekë
Kursen: 5,21400 Lekë
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:

Description

Një nga markat më të njohura në mbarë botën vjen ekskluzivisht si pjesë e koleksionit Marco Kids. U.S. Polo Assn. tani është një nga markat kryesore të stilimit. Shtoni një stil klasik amerikan garderobës tuaj me koleksionin  e U.S Polo Assn. Eksploroni përzgjedhjen tonë të bluzave polo, pantallonave dhe veshjeve sportive. Cilësia më e mirë, Çmimi më i mirë!


Madhësitë:

  • 62cm / 3 – 6 (Muajsh)
  • 68cm / 6 – 9 (Muajsh)
  • 74cm / 9 – 12 (Muajsh)
  • 80cm /12-18 (Muajsh)
  • 86cm /18-24 (Muajsh) – 1/2(Vjeç)

Features

Gjatësia e mëngës:
  • Mëngë të gjata
Jakë:
  • Jakë e rrumbullakosur
Model (pëlhurë):
Pa model
Ngjyrë:
Blu e Errët
Përbërja e pëlhurës:
  • Pambuk
Gjinia:
Mashkull

Similar Products

You may also be interested in